Cерветки і нетканні матеріали «Industrie Celtex®»

Cерветки і нетканні матеріали під торговою маркою «Industrie Celtex®»

Продукція «Industrie Celtex®» з виробництва серветок і нетканих матеріалів

«Industrie Celtex®» - це синтез інновацій, знань та досвіду в галузі тканин, тротилу та системних продуктів для професійного ринку. Вертикальний інтегрований процес від паперової фабрики до переробних ліній пропонує конкретні рішення для всіх сфер використання: мийка та робоче місце, харчування та громадське харчування, медицина та охорона здоров’я. Industrie Celtex пропонує різні суббренди, щоб задовольнити всі бізнес-вимоги.

Сертифікати
Екомарка ЄС, екологічний знак якості, який гарантує суворі критерії захисту довкілля, необхідні на європейському рівні: низький рівень забруднення води та повітря, низький рівень парникових газів та споживання електроенергії.

Celtex виробляє паперові та неткані матеріали, призначені для професійного прибирання, промисловості, Ho.Re.Ca. і спільнота.
Повний асортимент одноразових серветок і нетканих матеріалів, що поставляються з диспенсерами, спеціально розробленими для задоволення ергономічних і естетичних вимог кожної професійного середовища.

Celtex пропонує своїм клієнтам каталог, що містить більше 150 продуктів з більш ніж 400 конкретними варіантами, щоб задовольнити навіть найскладніші і специфічні вимоги.